Video emocionuese: Befasia e djemve dhe vajzave për nënën që e bënë të qajë nga gëzimi

Një video emocionuese e cila është publikuar nga portali Llapi.info, tregon befasinë që i bënë djemtë dhe vajzat nënës së tyre me rastin e ditëlindjes së kësaj të fundit. Kjo ngjarje ka ndodhur në Podujevë. Ajo, pas këtij veprimi të fëmijëve të tyre është emocionuar tej mase, ku nuk kanë munguar as lotët, shkruan pemajetes.com.

Edhe një rast i befasisë së mërgimtarëve për familjarët e tyre ndodhi mbrëmë në Podujevë. Djemtë dhe vajzat kishin organizuar një festë për ditëlindjen e nënës së tyre. Befasia më e madhe ishin vetë ata, që kishin ardhur nga vendet e ndryshme perëndimore, pa e ditur nëna e tyre. /pemajetes.com

Shiko videon duke klikuar KETU.