Si më ka qu në polici shoku i ngushtë pasi më tradhtoi me gruan teme? (Video)

Befasitë e mërgimtarit të njohur të tiktok-ut për fansat e tij në kanë të ndalur, andaj ai vazhdon të shikohet dhe dëgjohet gjithandej. Mërgimtari nga Gjermania, Rasim Avdyli po bën bujë në rrjete sociale ku përmes videove të tij në “Tik-Tok”, shpreh dashurinë e madhe që ka për të dashurën e tij gjermane, shkruan pemajetes.com.

Së fundmi, në një video të publikuar ku tregon një pjesë të historisë së tij, për të cilën thotë se e ka lënduar shumë. Ai tregon se si shoku i tij i ngushtë e kishte tradhëtuar me gruan e tij, e më pas edhe e kishte lajmëruar në polici. /Pemajetes.com

Shiko videon: