Nuk do ta njihni, Teuta Selimi ndryshon komplet pamjen

Këngëtarja e muzikës moderne dhe asaj popullore, së fundmi ka bërë një mori ndryshimesh në pamjen e jashtme. Teuta, ka hequr disa kilogramë, por edhe ka bërë ca ndryshime të dukshme ne portretin e saj. Këngëtarja e njohur, Teuta Selimi ndryshon kaq shumë me look-un e fundit.

Teuta Selimi vazhdon të jetë një nga këngëtaret më të kërkuara shqiptare. Përveç zërit të veçantë, ajo ka edhe një stil unik. Duke mos u shfaqur asnjëherë e njëjtë, look-u i fundit e ka ndryshuar atë kaq shumë. ”Kurrgjë me ta dashtë qa është me ditë”, kishte shkruar ajo në mbishkrim ku kishte pozuar me flokë të drejtë e një grim mjaftë të lehtë.