Kjo është e vetmja femër ѕhqiptare që Ѕhaci më lejon me fol – Raѕim Avdyli

Befasitë e mërgimtarit të njohur të tiktok-ut për fansat e tij në kanë të ndalur, andaj ai vazhdon të shikohet dhe dëgjohet gjithandej.

Mërgimtari nga Gjermania, Rasim Avdyli po bën bujë në rrjete sociale ku përmes videove të tij në “Tik-Tok”, shpreh dashurinë e madhe që ka për të dashurën e tij gjermane

Së fundmi, në një video të publikuar ku ai shihet duke bashkëbiseduar me miqtë e tij live në tiktok

Kujtojmë se ditë më parë, ai ishte shfaqur me një video ku dukej i mllefosur e i zhgënjyer me ndjekësit e tij.

Siç shihet, atë e kanë prekur komentet e ndryshme negative që i bëhen videove të tij, dhe kjo e ka shtyrë të dalë me një paralajmërim se nëse nuk ndalen, ai do ta lë Tik-Tokun.