Ka bërë 11 daѕma, 52-vjeçarja zemërthуer: Jam e ѕhkatërruar, më dështoi edhe marteѕa e 12

Një grua ka mbetur e shkatërruar pasi i fejuari i saj i 12-të anuloi dasmën e tyre. Monette Dias, 52 vjeçe, ka bërë tashmë 11 dasma, dhe asnjëra prej tyre nuk funksionoi. Dizajnerja nga ShBA shpresonte të gjente një bashkëshort të 12-të dhe të fundit. Megjithatë, për fat të keq nuk funksionoi.

“Është vërtet e dhimbshme për mua të kem një tjetër dështim, sidomos në këtë marrëdhënie ku u përpoqa shumë”, tha ajo. Motra e saj, Marcie, tha se ajo nuk ishte e shqetësuar kur motra e saj u martua dy ose tre herët e para. Megjithatë, pasi ai u martua njëmbëdhjetë herë, ajo shqetësohet se motra e saj nuk do ta takojë kurrë personin e duhur.

Shiko videon:

Megjithatë, Monette nuk e ka humbur shpresën me martesën, shkrun DailyStar, transmeton Klankosova.tv. “Unë ende do të vazhdoj të shpresoj që më në fund të kem një martesë të mirë”, shtoi ajo.