Baba në “It’s my Home”, por në rrugë Valon Malokut i ndodh e papritura (Video)

Po vazhdon në Youtube, “I’ts my home”, shou real i cili nuk mund të shihet na televizion për shkka të penalizimit nga KPM. Ndonëse vetëm në këtë platformë, “I’ts my home” është thuajse kudo dhe po përflitet mjaftë në rrjete sociale.

Drejtori i televizionit “First Chanel”, Valon Maloku mëngjesin e sotëm është përballur me një situatë jo fort të mirë. Atij i është bllokuar vetura, pasi shkeli rregullat. Rasti ka ndodhur te “Rruga C”. Indeksonline ka siguruar pamje teksa shihen bllokadat e vendosura në veturën e tij. Kujtojmë që Maloku po ka sukses me reality show “It’s my Home”. Audienca e këtij reality show është tejet e madhe.

Shiko videon më poshtë: